Bizim Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizim Forum

Aradığınız herşeyi burada bulacaksınız.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Geleceğe Dönüş - Back to the Future Box Set 1-2-3 [Türkçe Dublaj] Dvdrip
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 6:57 pm tarafından ykp_06

» Oyna 65(tavla)
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 5:51 pm tarafından ykp_06

» Forum Kuralları ve Uyulması Gerekenler
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:50 pm tarafından blackromeo

» Grafiti Studio indir
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:39 pm tarafından Admin

» Flash Slide show Maker 4.21
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:39 pm tarafından Admin

» Paint.NET v3.30 Final - En Son Versiyon
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:38 pm tarafından Admin

» Autodesk Autocad 2008
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:37 pm tarafından Admin

» player lar...
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:34 pm tarafından Admin

» Zoom Player WMP Pro v6.00 Beta 2
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:31 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı |

YazarMesaj
blackromeo
Admin
Admin
blackromeo

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Empty
MesajKonu: P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı |   P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 6:38 pm

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | 2j669mb

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Ps-iloveyou-poster

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | 2lcpgy1

IMDB Puanı : 6.9/10
Yapım : 2007, ABD
Tür : Dram / Komedi / Romantik
Yönetmen : Richard LaGravenese
Senaryo : Richard LaGravenese, Steven Rogers
Yapımcı : Wendy Finerman, Andrew A. Kosove, Broderick Johnson
Görüntü Yönetmeni : Terry Stacey
Müzik : John Powell
Dağıtım : Warner Bros
Süre : 2 saat, 06 dk.
Gösterim Tarihi : 15 Şubat 2008
Filmin Web Sitesi : http://psiloveyoumovie.warnerbros.com/
Oyuncular : Gerard Butler, Hilary Swank, Harry Connick Jr., Lisa Kudrow, Gina Gershon, Kathy Bates, Jeffrey Dean Morgan, James Marsters, Dean Winters, Nellie Mckay, Anne Kent, Brian Mcgrath, Sherie Rene Scott, Susan Blackwell, Michael Countryman

Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır.

Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | 2a0zfq

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Bscap0012cf8
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Bscap0005ip9
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Bscap0008gx0
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Bscap0009ec9

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | 35aof1y

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Ilh9bp
http://rapidshare.com/files/140203688/P.S.I.Love.You.XyMoX.part1.rar
http://rapidshare.com/files/140204155/P.S.I.Love.You.XyMoX.part2.rar
http://rapidshare.com/files/140204372/P.S.I.Love.You.XyMoX.part3.rar
http://rapidshare.com/files/140204487/P.S.I.Love.You.XyMoX.part4.rar
P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı | Ilh9bp

TÜRKÇE ALTYAZI İÇİNDEDİR

RAR SIFRESI YOKTUR
IYI SEYIRLER

EMEĞE KARŞI SADECE BİR TESEKKUR LUTFEN

P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum | 2007 | DVDRip | Romantizm | Türkçe Altyazı |

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-